Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Vitberg, Vitberg opinie

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, działu elektroniki, szwalni i montowni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]