Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Szukasz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Wejdź na youtube.com

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]