Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Wszystko o Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, ból szyi i ramion czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, szyję, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]