Suplementy diety

Suplementy diety

Suplementy diety – gdzie kupić?

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych możecie Państwo znaleźć bogaty wybór odżywek i suplementów, które są polecane przez profesjonalistów z zakresu kulturystyki i rozwoju fizycznego ciała.

Suplementy na odchudzanie i rozbudowę tkanki mięśniowej

Gainer na przyrost mięśni

Oferta proponowanych przez sklepy odżywek jest bardzo okazała, wśród nich sklepy oferują na przykład gainer – typ suplementu, który ma pomóc w rozbudowie tkanki mięśniowej. W skład geinera wchodzą węglowodany oraz białko, które są dobrane w idealnych proporcjach, aby wprowadzić cały organizm przyjmującej go osoby w tak zwany stan anaboliczny.

Suplementy z grupy BCAA

Aminokwasy BCAA są doskonałe dla osób, które chcą profesjonalnie zacząć uprawiać kulturystykę. Przyjmowanie BCAA powoduje przyrost tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem BCAA jest fakt, iż dostarcza również energii, która jest potrzebna przy dużych wysiłkach fizycznych.

HMB

HMB to również doceniany przez sportowców suplement. Należy go zażywać zaraz przed wysiłkiem fizycznym jak i po. HMB zwiększa siłę mięśni a także ułatwia przyrost masy i efektywnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swojej ofercie ma także również sklep internetowy Activlab. Ofertę można sprawdzić wchodząc na stronę www.activlab.pl.