Psychoterapia

Psychoterapia

W Centrum Dobrej terapii udzielamy pomocy w obszarze psychiatrii, psychoterapii i pomocy psychologicznej. Podejmujemy się terapii zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wybierając Ośrodek Dobrej Terapii mają Państwo pewność otrzymania pomocy przez wysokiej klasy fachowców oraz wysokiego poziomu meteorycznego spotkań, odbywających się w komfortowej atmosferze. W naszym ośrodku można otrzymać poradę od seksuologa, neuropsychologa czy terapeuty uzależnień. Do każdego potrzebującego podchodzimy bardzo indywidualnie i z dużą empatią, wiemy jak niezwykle ważne jest swobodne samopoczucie osoby wybierającej nasz ośrodek. Można zdecydować się na terapię indywidualną, bądź grupową.

Z naszą pomocą jesteś w stanie pokonać problemy i zmienić swoje życie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W tym samym miejscu widnieją dokumenty z wiedzą psychologiczną, którą chcemy udostępnić wszystkim zainteresowanym.