Profesjonalne zabiegi na twarz

Profesjonalne zabiegi na twarz

Miewasz czasem schorzenia skórne? Nie bój się działać – wiele z nich możesz szybko pokonać. Myślisz, że w takich przypadkach jedyne rozwiązanie to kuracja pod okiem dermatologa? Niekoniecznie – w niektórych przypadkach trzeba tylko odwiedzić kosmetyczkę. Sprawdź zatem, które zabiegi na twarz oferują współczesne gabinety kosmetyczne.

Zabiegi na twarz złuszczające naskórek

Są rekomendowane przede wszystkim kobietom walczącym pryszczami, zaburzeniami barwnymi czy oznakami upływu czasu. Oczyszczają skórę i poprawiają wygląd cery. Tego rodzaju zabiegi na twarz nie niosą żadnego ryzyka – można zdecydować się na nie także podczas najintensywniejszych upałów.

Zabiegi na twarz wykorzystujące kwasy

Choć w katalogu usług proponowanych przez gabinety kosmetyczne te zabiegi na twarz pojawiły się dopiero kilka lat temu, zdążyły już zyskać ogromną popularność wśród kobiet zmagających się z wągrami albo łojotokiem. Pozwalają również uzyskać młodszy wygląd skóry, a poza tym są w stu procentach bezpieczne.

Zabiegi na twarz zamykające pory

Zabiegi zamykające otwory skórne wykorzystują najróżniejsze techniki – chodzi o między innymi maseczki oraz serum. Nowoczesne metody koncentrują się w szczególności na zmniejszeniu produkcji sebum, przez co cera prezentuje się lepiej.

Zabiegi na twarz redukujące znamiona

Szukasz sposobów pozwalających pozbyć się blizn na twarzy? Współczesna kosmetologia ma sposoby, dzięki którym szybko sobie z nimi poradzisz – zabiegi na twarz, które zwiększając ilość elastyny, czynią blizny mniej widocznymi.