Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Vitberg opinie. Więcej na www.youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Lata badań w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia pacjentów cierpiących na rozmaite dolegliwości. Kompletny aparat jest złożony z sześciu części stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki podziałowi aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie sprawdzany przed skierowaniem do kupującego.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]