Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Kliknij tu, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dostosować go do własnych potrzeb, niezbędne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Nogi lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]