Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Uzyskaj poradę polskiego psychologa Leicester. Skieruj się tutaj

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli Polacy z chęcią poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Obecnie zjawisko emigracyjne jest nieco mniejsze, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do pracy właśnie na Wyspach. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć mnóstwo problemów, z którymi samodzielnie uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Pobyt na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, rodzą mnóstwo problemów, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również kłopoty z dostaniem pracy lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się ukrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje jak nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339