Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tutaj

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa czy nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do relaksu i walki z symptomami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]