Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Więcej o maseczce wielokrotnego użytku

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, pod każdym względem odmieniła nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność używania licznych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do urzędu lub banku, gdzie przeważnie przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, powinniśmy bezwzględnie założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeśli ciężko nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna mini przyłbica zabezpiecza podobnie jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos oraz usta, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są wytrzymałość, komfort oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej ochronnej przyłbicy?

Przyłbicę ochronną zaleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby starsze, chorujące na astmę, mające ukończony 60 rok życia czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą nosić maski ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji FaceID, co z całą pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]