Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz w tym miejscu

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skupić się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w kończynach dolnych, uspokajają i niwelują stres, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]