„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które szybko pomagają, jakkolwiek mają krótkotrwałe działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie kraju, w których możliwe jest przetestowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]