Gabinet trychologiczny

Gabinet trychologiczny

Trycholog

Nasze włosy często są obecnie zagrożonezgubnym wpływem zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Warto je pielęgnować poprzez używanie kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami są poważne, może okazać się nieunikniona wizyta u trychologa. Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze problemy i zalecić odpowiednią kurację.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, jest w stanie zalecić nam przeróżne procedury wpływające na kondycję włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne sposoby umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki dające szansę zachować nasze włosy w pożądanym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.