Dieta pudełkowa dla zabieganych

Dieta pudełkowa dla zabieganych

Diety, które wynikają ze schorzeń układu trawiennego lub indywidualnych preferencji, potrafią okazać się przyczyną dużych problemów na co dzień. Potrzebują bowiem pracochłonnego przygotowywania dań – zaś spędzając dzień w pracy nierzadko zwyczajnie nie mamy na to czasu. Kupowanie gotowych posiłków w takich sytuacjach jednak nie będzie dobrym pomysłem – zazwyczaj dostarczają one mnóstwo substancji, których osoby odchudzające się po prostu nie powinny jeść. Czy znaczy to, iż będąc na diecie powinniśmy przygotować się na regularne, żmudne przygotowywanie dań? Jak się okazuje – nie. W wielu miastach funkcjonują bowiem firmy cateringowe proponujące dietę pudełkową. Na czym polega to rozwiązanie? Dlaczego powinniśmy je wybrać?

Zalety diety pudełkowej

Dieta pudełkowa, jak łatwo stwierdzić, opiera się na dowożeniu klientom pudełek z daniami przystosowanymi do zasad jadłospisu. Zaletą takiego rozwiązania jest w szczególności wygoda – posiłki są dowożone do punktu wskazanego przez klienta, czyli między innymi do pracy albo mieszkania. Nie trzeba również każdego dnia pamiętać o zamówieniu dania, gdyż dieta pudełkowa ustalana jest przez profesjonalnego specjalistę, a posiłki w ustalonych godzinach przywozi goniec. Dobrze nadmienić też nieco o cenach, bo te za pięć dni wynoszą około 300 zł za pełnowartościowy plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa nie tylko na odchudzanie

Dieta pudełkowa, jak przed momentem napisaliśmy, skierowana jest przede wszystkim do osób dbających o sylwetkę, chorych oraz stosujących specjalne diety. W ofercie przedsiębiorstwa FitMe z Krakowa czekają na nas między innymi posiłki dla wegetarian, odchudzające, bezglutenowe lub diety wysokokaloryczne. Każda z nich dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, zaś w razie trudności z wyborem odpowiedniego zestawu, możemy natomiast zdecydować się na wskazówki dietetyka, a ten skompletuje dietę tak na co dzień, jak i do pracy. FitMe oferuje również atrakcyjne zniżki dla lojalnych klientów.