Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg. Więcej na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że już po kilku sesjach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Ponadto, użycie programu do relaksacji poprawiło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość produkcji oraz to, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]