Tenisówki damskie

Tenisówki damskie

Są niezwykle komfortowe, nigdy nie wychodzą z mody, a różnorodność ich fasonów pozwala z łatwością włączyć je do każdej kreacji. Trampki, bo o nich mowa, to buty idealne nie tylko dla młodzieży. Przekonują się do nich również dorośli, a przybycie z nimi na nogach do biura lub na towarzyskie przyjęcie nie jest już uważane za wpadkę. Jak jednak prezentuje się rynek tenisówek? Jakie buty cieszą się największą popularnością, a na jakich modelach w największym stopniu koncentrują się wytwórcy?

Moda na tenisówki nie maleje

Szczególnym uznaniem cieszą się stale tradycyjne wersje tenisówek. Niekoniecznie są czarne, bo projektanci tego typu butów wykazują coraz większą fantazję. W sklepach dostępne są więc tenisówki z ozdobami opracowanymi przez znanych artystów grafikami lub odwołujące się do różnych symboli. Wszystkie cechuje klasyczny krój i duża wygoda – są oddychające i idealnie leżą na nodze, co robi z nich obuwie wręcz stworzone na ciepłą porę roku.

Tenisówki – nie tylko klasyczne modele

Poza nimi klienci chętnie sięgają także po tenisówki, które w niewielkim już stopniu przypominają tradycyjne fasony. Mogą to być połączenia tenisówek z takimi typami butów jak glany, adidasy, czy też szpilki. Producenci często proponują też tenisówki z odpowiednio dopasowaną zelówką oraz amortyzowaną piętą, przez co zwykłe obuwie sportowe zamienia się w pełnoprawne buty do gry w siatkówkę czy pieszych wędrówek. Dużą uwagę przykłada się też do tworzywa, z jakiego są zrobione – stosowane są twarde mieszanki gumy.

Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]