Szpilki damskie

Szpilki damskie

Przy kupnie butów niekiedy zapominamy, że ich krój ma decydujący wpływ zarówno na to, jak będą wyglądały nasze łydki, ale też na całość figury. Jeśli jeszcze wpływ ten dla właściciela obuwia na płaskiej podeszwie nie okazuje się za duży, to spore problemy z pewnością dotkną nas przy zakupie szpilek. Jak więc kupować obuwie na obcasach? Na jakie rzeczy spojrzeć, by nasze nogi i pośladki wyglądały naprawdę idealnie, zaś kilka godzin spędzonych w nich nie było utrapieniem?

Uważajmy szpilki z długim noskiem

Pierwsza z najważniejszych reguł, którymi należy sugerować się przy zakupie szpilek głosi, iż długi nosek wizualnie rozciąga całe nogi, a także powoduje, że prezentują się jak chudsze. Opisywane rozwiązanie jest polecane przede wszystkim paniom, które mają trochę tłuszczyku – dzięki takiej prostej sztuczce łatwo mogą to zamaskować.

Szpilki – jak je wybrać?

Konwencjonalne szpilki naprawdę dobrze będą wyglądać na stopach pań o szczupłej figurze. Kiedy więc zmagamy się z nadwagą, lepiej zrobimy decydując się na buty na koturnie. Szczególnie ważne jest to dla kobiet o szczupłych łydkach i udach, ale większej górze, u których wąskie szpilki mogą powodować złudzenie znaczącego ściśnięcia się figury u dołu.

Materiał na szpilki

Przymierzając szpilki powinnyśmy spojrzeć na materiał z którego są wyprodukowane. Idealnym rozwiązaniem będzie z pewnością zakup butów ze skóry lub innych naturalnych materiałów – umożliwiają one wentylację i dzięki temu gwarantują wygodę.

Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]