Szpilki – co warto o nich wiedzieć

Szpilki – co warto o nich wiedzieć

Dziewczyny są zakochane w butach – tak z zasady, absolutnie bezinteresownie. Lecz czy każdy rodzaj butów lubiany jest tak samo? Myślę, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni stwierdzą zgodnie – szpilki to bezapelacyjne zwyciężczynie wszystkich zestawień najseksowniejszych oraz najbardziej kobiecych i ponadczasowych butów, bez których żadna kobieta (od modelki aż po bizneswomen) nie wyobraża sobie życia.

W czym tkwi wyjątkowość szpilek damskich?

Co sprawia, że te buty rozpalają takie emocje? Powody są różne:
– szpilki są super kobiece i seksowne – nasza noga staje się w nich dłuższa, sylwetka prezentuje się w sposób bardziej wyprostowany, generalnie – zmienia się cała nasza postawa, czujemy się w nich bardziej atrakcyjne – szpilki podnoszą naszą samoocenę, zarówno dzięki lepszej sylwetce, jak i spojrzeniom, przyciąganym przez te buty.
– co istotne, dla niektórych z nas, nie ma przecież na świecie mężczyzny, który nie obejrzałby się za kobietą w szpilkach – one sprawiają, że jesteśmy atrakcyjniejsze.

Jak wybrać właściwie szpilki damskie?

Jak dobrać szpilki, w których będziemy się czuć najlepiej? Przede wszystkim powinnyśmy pamiętać o naszym kręgosłupie – jeśli nie wszystko z nim jest w porządku, warto zrezygnować z ekstremalnie wysokich obcasów i zastąpić je nieco niższymi, stabilniejszymi, ale wciąż atrakcyjnymi. Dodatkowo warto pomyśleć o tym, czy upatrzone przez nas szpilki mają platformę – buty na takim podwyższeniu są bezpieczniejsze naszych stóp, zwłaszcza dla ich podbicia. Warto więc zwrócić uwagę na to, aby wybrane przez nas buty miały przynajmniej delikatną platformę, która poprawi komfort ich noszenia.

Jak dobrać buty do kreacji? W dawniejszych czasach szpilki nosiło się głównie do eleganckich sukni, ewentualnie do garsonek . Dzisiaj mamy zdecydowanie większą dowolność! Szpilki możemy nosić do spodni, ale nie tylko tych eleganckich – możemy połączyć je z jeansami, czy nawet szortami. Istnieją kobiety, które wychodzą z założenia, że ten typ obuwia nadaje się do wszystkim ubraniom – zarówno casualowym, jak i odświętnym.

Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]