Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Znajdź słoik z kranem

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]