Rodzaje kontenerów budowlanych

Rodzaje kontenerów budowlanych

Więcej szczegółów o kontenerze na odpady

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]