Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

Znajdź przedłużane rzęsy

Bujne i długie rzęsy to najpiękniejszy atrybut każdej kobiety. Współcześnie także te, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą onieśmielać porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z surowców są one wykonane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – naturalne lub syntetyczne

Sztuczne rzęsy to prosta i pewna metoda na doskonałe zaakcentowanie makijażu. Pragniesz kupić najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które przyniosą trwałe i zapierające dech efekty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym przypadku wystarczy przylepić pasek do powieki górnej tuż nad zarysem rzęs – rezultat jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach umożliwiają z kolei perfekcyjne zagęszczenie włosków, lecz można ich użyć tylko na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne w sklepach warianty rzęs są wytwarzane z naturalnych surowców, takich jak wyjaławiane ludzkie włosy, jedwab albo włosie pozyskane z norek, ale także z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Ostatnio popularne stają się również rzęsy wegańskie.

Jak wybrać sztuczne rzęsy?

Sztuczne muszą być nie za ciężkie, by nie przeciążać powieki i gwarantować maksymalny wysoki komfort, a jednocześnie proste aplikacji i niezwykle wytrzymałe. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele wielokrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na eleganckich imprezach. Masz już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, że do ich zakładania potrzebne są dodatkowe akcesoria – szczypczyki, a także hipoalergiczny klej nie wywołujący alergii. Po usunięciu sztucznych rzęs, na skórę zaleca się nałożyć odżywkę, która wzmocni prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]