Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Więcej o etykietach na butelki na superbutelki.pl.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na osiemnastkę, imieniny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – butelka alkoholu jako niecodzienny podarek od Państwa Młodych

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem na koniec imprezy. Taki upominek jest traktowany jako forma wdzięczności za przybycie na ślub. Ale takie butelki z alkoholem mogą także stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, na których można umieścić informację o wyrazy podziękowania, imionach nowożeńców czy dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych wzorach oraz kolorystyce, wobec tego bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze panieńskim.

Oznaczaj własne trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli produkujesz swoje wina, soki czy nalewki i wręczasz je kolegom czy też rodzinie przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwykłej flaszki. W dodatku butelki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]