Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Naszyjniki celebrytki znajdziesz na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, gwiazda, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz niepokorności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]