Polisolokaty – odzyskaj opłaty likwidacyjne

Polisolokaty – odzyskaj opłaty likwidacyjne

Kancelaria przede wszystkim zajmuje się odzyskiwaniem opłat likwidacyjnych egzekwowanych na skutek rozwiązania polisolokat. Świadczy pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Ułatwia rewindykować stracone pieniądze oraz unieważnić umowę z ominięciem płacenia opłat likwidacyjnych.

Polisolokaty

Polisolokata lub polisa inwestycyjna, jest to świadczenie oferowane zainteresowanym jako usługa ubezpieczeniowa, choć ma głównie aspekt przedsiębiorczy – suma ubezpieczenia nie jest wcale wysoka i ustanawiana tylko po to, by kontrakt był zgodnie z prawem polisą ubezpieczeniową, a nie produktem inwestycyjnym. Doradcy finansowi opisują polisolokatę jako bezpieczną inwestycję i raczej nie informują o wysokim ryzyku, które się z nią wiąże. Jak się jednak okazuje, środki zainwestowane w polisolokaty są wykorzystywane nieefektywnie, klient nie zyskuje, a traci. Co więcej, klient nie może wycofać uzbieranych środków, ponieważ musiałby zapłacić tzw. opłaty likwidacyjne, które sięgają nawet 100% zgromadzonej kwoty. Możemy więc wciąż wpłacać regularne raty, pomimo braku zysku lub rozwiązać polisolokatę i utracić wszystko.

Co w takiej sytuacji zrobić?

Kancelaria pomaga w odzyskaniu opłat likwidacyjnych pobranych przez ubezpieczającego przy rozwiązaniu umowy. Zapewnia wszechstronne konsultacje i profesjonalną obsługę procesu prawnego w całości, na każdym etapie. Posiadając bogate doświadczenie, mogą podjąć stosowne kroki i ukierunkowane na osiągnięcie celu działania. Reprezentuje klienta zarówno w przedsądowych negocjacjach jak i w sądzie. To pomoc prawna najlepszej jakości.