Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Jeśli chcesz kupić drzwi zewnętrzne drewniane dwuskrzydłowe, koniecznie wejdź na www.oknostol.com.pl

Drzwi wejściowe wykonują kilka zadań – ochraniają dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, zabezpieczają przed kradzieżą oraz oddzielają od harmidru docierającego z dworu. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Z jakiego powodu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne drewniane nie ulegają zniekształceniu

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się ogromnym uznaniem, z uwagi na swoje właściwości i solidność. Drewno wspaniale się prezentuje i da się je wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż w pomieszczeniach odczuwamy komfort termiczny, a przy tym opłaty za ogrzewanie są znacznie niższe. Szukając drzwi do mieszkania trzeba zwrócić uwagę na modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Ze względu na swoje właściwości znacznym popytem cieszą się przede wszystkim ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają zniekształceniu i uszkodzeniom mechanicznym, dlatego bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne drewniane drzwi zewnętrzne posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Co posiadają dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne?

W sprzedaży można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to propozycja dla inwestorów, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeżeli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które realizuje indywidualne projekty na zlecenie, a zarazem gwarantuje długą gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane wstawia się rewelacyjnie prezentujące się szyby, na przykład ornamentowe. Kupujący mogą także wybierać spośród wielu modeli szyldów. Oprócz walorów estetycznych, wypada również położyć nacisk na inne przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Często zaopatrzone są one w systemy antywyważeniowe, w wyniku czego wyłamanie ich jest utrudnione. Zapewnia to domownikom wysoką ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają także trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może wybrać niski próg aluminiowy lub drewniany. Żeby osłonić powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, w trakcie ich wytwarzania wykorzystuje się lakiery wysokiej jakości.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]