Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Pawilon ogrodowy – podstawa organizacji dużych imprez

Organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować stosowne zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie funkcje posiadają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie jest ich zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzą się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach, rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale też przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Kupić można namioty sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie, oraz całoroczne. Wybór właściwego modelu winien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe i łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a intuicyjne składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całego szkieletu.