Obuwie na ślub

Obuwie na ślub

Wesele to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń dla każdego człowieka. To z tej przyczyny staramy się, by jego sceneria okazała się pod każdym względem rewelacyjna i do końca życia zapadła w pamięć zarówno nowożeńcom, jak i ich gościom. Należy jednak zadbać nie tylko o dekorację świątyni oraz sali weselnej, ale również kreacje, w której nowożeńcy wystąpią na ich ślubie. Naprawdę dużo uwagi swojemu strojowi poświęcają panie – warto jednak, by pamiętały nie tylko o sukni, ale też o obuwiu, które, nieodpowiednio dopasowane, może bardzo dać się we znaki.

Obuwie ślubne powinno być dobrze dopasowane

Należy wiedzieć, że w butach, które kupimy na ślub spędzimy cały dzień i większą część nocy. Oprócz tego, że powinno świetnie wyglądać, obuwie ślubne koniecznie powinno być też wygodne. Przed zakupem danej pary, warto zatem przymierzyć je kilka razy i zrobić niedługi spacer – przez to ustrzeżemy się nieprzyjemnych niespodzianek. Absolutnie nie powinniśmy zaś kupować butów nawet trochę zbyt ciasnych – kilkanaście godzin w nich przechodzonych na pewno będzie dla nóg bardzo ciężkie.

Oryginalne obuwie ślubne

Jeszcze kilka lat temu obuwie ślubne było jednoznacznie wiązane z lakierkami. Niedawno jednak upodobania panien młodych powoli ewoluują, a w kościołach coraz częściej mamy szansę uświadczyć również obuwie innego typu. Są to na przykład balerinki, ale też tenisówki oraz inne rodzaje obuwia – nierzadko wyposażonego w dodatkowe ozdoby.

Ekstraszpilki.pl
ul. Osmeckiego 49/46
35-506 Rzeszów

Mob.: 514 233 589
E-mail: [email protected]