Nie kojarzysz marki Lilly Lashes? Najwyższy czas to zmienić!

Lilly Lashes

Nie okłamujmy się – dziewczyny w każdym zakątku świata marzą o gęstych i zdrowych rzęsach. Z zauważalną zazdrością podziwiamy okładki plotkarskich czasopism, gdzie królują celebrytki przyciągające wzrok nieskazitelnym, zalotnym spojrzeniem. Jednak niewiele kobiet może pochwalić się tą cechą, toteż nierzadko posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, sławnej amerykańskiej bywalczyni reality show, mogą bez pomocy makijażystki osiągnąć zbliżony efekt.

Jakie sztuczne rzęsy oferuje Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi firmuje swoim imieniem sławną na całym świecie markę sztucznych rzęs Lilly Lashes. Produkty tej firmy są dedykowane paniom, które chcą uzyskać efekt wydłużonych i grubych rzęs. W katalogu firmy można znaleźć zestawy kępek służących do zagęszczania zarówno dolnych, jak i górnych rzęs, klasyczne rzęsy na pasku oraz lateksowe kleje i zalotki. Większość wzorów, np. Hong Kong, Saint Tropez czy Milan jest wykonana z włosia ludzkiego. Z kolei pozostałe modele z kolekcji Glam ( Champagne, Brittany, Hollywood) bądź Luxury (Luxe, Royalty, Caviar) przygotowuje się ze starannie wyczesywanego i sterylizowanego włosia norki . Nieważne jednak, jaki typ materiału zostanie użyty – rzęsy Lilly Lashes zapewnią, że oprawa oka będzie wyglądać naturalnie.

Lilly Lashes – kobiety kochają je za trwałość

To, że Lilly Lashes może poszczycić się sławą na całym globie, z pewności nie jest skutkiem jedynie łączenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Atutem artykułów tej firmy jest ich wyjątkowa trwałość – decydując się na zakup sztucznych rzęs Lilly Lashes mamy zatem pewność, że będziemy mogli je aplikować do 25 razy. To właśnie z tej przyczyny produkty te docenia i korzysta z nich często wiele znanych kobiet, które uważa się za ikony stylu. W Polsce produkty Lilly Lashes można zamówić w drogeriach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]