Miś przytulak – dobry pomysł na prezent dla maluszka

Miś przytulak – dobry pomysł na prezent dla maluszka

Misie to klasyczne zabawki, które są ulubionymi towarzyszami dzieci od wielu pokoleń. Myślisz o tym, jakiego rodzaju upominek zafundować malutkiemu dziecku? Wybierz zabawki posiadające odpowiednie atesty. Przyjemny w dotyku miś przytulak jest oczywistym wyborem, ale warto sprawdzić najpierw, czy został wykonany zgodnie z europejskimi standardami.

Misie dla niemowląt – postaw na klasyczny design

Decydując się na zakup pluszaka dla niemowlaka musimy mieć pewność, że zabawka wytrzyma nawet największe tarmoszenie – dzieci często nie chcą rozstawać się ze swoimi ulubionymi przytulankami i wszędzie je ze sobą noszą. Porządny miś zaprojektowany dla niemowląt powyżej 6 miesiąca życia będzie miał oznaczenie CE, które gwarantuje najwyższą jakość – to najważniejsze kryterium, które należy wziąć pod uwagę przy wybieraniu prezentu. Warto również zweryfikować czy futerka, z których wykonano sierść misia nie będą uczulać delikatnej skóry maluszka. Kolejnym istotnym czynnikiem jest design – drobiazgowe uszycie pluszaka zapewnia o niepowtarzalności każdej zabawki.

Miś przytulak – sprezentuj dziecku zabawkę na długie lata

Jeżeli chcemy, aby miś stał się wieloletnim towarzyszem dzidziusia, należy sprawdzić to, czy można go prać w razie zabrudzenia. Trzeba również zorientować się, czy po praniu wnętrze pluszaka szybko wyschnie. Renomowani projektanci pluszaków używają wysokiej jakości przyjemnych w dotyku tkanin, które powinny przetrwać zarówno intensywną zabawę, jak i częste czyszczenie. Innym istotnym detalem starannie wykonanej zabawki są specjalnie zaprojektowane kulki umieszczone wewnątrz, które sprawiają, że miś nie przewraca się i dzięki temu rzadko będzie wysuwać się z dłoni śpiącego maluszka.