Kosmetyki ekologiczne – naturalna ochrona Twojej skóry

Kosmetyki ekologiczne – naturalna ochrona Twojej skóry

Sprawdź, gdzie kupić kosmetyki ekologiczne, wejdź na houseofbeauty.com.pl

W ostatnich latach nastąpił powrót do produktów naturalnych i ekologicznych. Pragniemy, by nasze kosmetyki nie tylko były skuteczne i pięknie pachniały, ale także aby zawierały łagodne dla ustroju składniki.

Atuty kosmetyków naturalnych

Produkty, które powstały na bazie czystych ekologicznie roślin, cieszą się coraz większą popularnością. rezygnujemy składników chemicznych i syntetycznych, szukając równowagi dla naszych zmęczonych zanieczyszczeniami środowiska włosów i skóry. Kosmetyki ekologiczne nie powodują alergii, nie mają duszącego, sztucznego zapachu oraz doskonale się wchłaniają. Zazwyczaj pakowane w opakowania przyjazne środowisku, a więc pomagają nam chronić Ziemię.

Skład kosmetyków ekologicznych

podczas wytwarzania kosmetyków ekologicznych stosuje się naturalne olejki (np. migdałowy, macadamia czy arganowy, ale też mniej spotykane oleje z mandaryki czy rokitnika), probiotyki, witaminy, wyciągi z roślin (np. lawenda, hibiskus). W przeciwieństwie do fabrycznie produkowanych kosmetyków, wielką wagę przykłada się do pochodzenia komponentów oraz idealnego balansu między koniecznymi elementami pozwalającymi na zachowanie świeżości a wykorzystaniem jak największej ilości składników bliskich naturze.

Jakie kosmetyki naturalne łatwo nabyć w Polsce?

Największym asortymentem mogą poszczycić się świetnie zaopatrzone sklepy internetowe. Zakupimy w nich zarówno profesjonalne produkty do makijażu, jak i kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy – balsamy nawilżające, kremy naturalne, łagodne olejki do kąpieli, oczyszczające peelingi. Nie może również zabraknąć produktów wzmacniających włosy, takich jak naturalne maski do włosów, szampony, kosmetyki ukierunkowane na pielęgnację loków oraz odżywki.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]