Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Potrzebujesz kapsułek Lavazza A Modo Mio? Sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/

Podmiotów przetwarzających kawę są tysiące, jednak Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył mały sklep, gdzie mielono ziarna kawy i przyrządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one szybko serca rezydentów miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza wciąż zachwyca smakiem swoich mieszanek, określając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z serii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w domowych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, pachnącej kawy trwa zaledwie kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak korzystać tylko z kompozycji smaków produkowanych przez tę markę. Obecnie w sprzedaży znaleźć można wiele zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one tańsze, ale nadal charakteryzują się wysoką jakością.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kompozycje arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kapsułek z kawą do wielu znanych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Vigoroso Ira lub Padova Cremoso), smakowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), ale również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]