Ekspresy Jura – dlaczego są tak popularne?

Ekspresy Jura – dlaczego są tak popularne?

Wybór odpowiedniej kawy nie gwarantuje otrzymania idealnego napoju. By zachwycić rodzinę wyjątkowym aromatem kawy musimy również zadbać o odpowiednią metodę przygotowania i ekspres, który pozwoli na otrzymanie odpowiedniej ciepłoty wody oraz ciśnienia. Wiedzą o tym specjaliści z firmy Jura, którzy od niemal wieku proponują klientom doskonałe urządzenia, które mogą być stosowane tak przez doświadczonych baristów, jak i po prostu entuzjastów smacznej kawy. Czemu jednak powinniśmy postawić na produkty tej marki? Jakie mocne strony wykazuje ekspres Jura? Jak znaleźć sprzęty odpowiednie do konkretnych oczekiwań i uniknąć trudności w użytkowaniu?

Ekspres Jura dla profesjonalistów

Jura znana jest przede wszystkim ze względu na produkowane przez siebie urządzenia dla profesjonalnych baristów. Ci chętnie sięgają po wyroby firmy, bo okazują się solidne, zaś ich konstrukcja pozwala na otrzymanie różnych typów kaw – również tych których nie można przygotować bez napowietrzenia mleka. Marka opracowała dla zawodowych klientów wiele modeli ekspresów, które należą do kilku serii – między innymi Classic, XS, W, XJ czy GIGA PROFESSIONAL, a każda z nich wyróżnia się innym poborem mocy i opcjami przygotowania napojów.

Ekspres Jura – doskonała kawa w domu

Chociaż wiele ekspresów firmy kierowanych jest do zawodowych klientów, ekspres Jura bez problemów może być również stosowany w mieszkaniu. Tym bardziej, że w jej ofercie znajdziemy wiele ekspresów, które przeznaczone są akurat do użytku w kuchni. Szczególnie dobrze zdadzą egzamin urządzenia z serii J, A oraz ENA, bo wyróżniają się prostą budową i wieloma funkcjami umożliwiającymi przygotowanie świetnej kawy. Warto również wspomnieć, że firma oferuje także sprzęty, które umożliwią przygotowanie bardziej nietypowych rodzajów tego naparu oraz konserwację urządzeń.