Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Znajdź kapsułki Tchibo.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterdziestu lat i za czasem pozyskiwała sobie nowych zwolenników. Ten wygodny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości wyjątkowo prostą metodą – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i już po kilkunastu sekundach można rozkoszować się pobudzającym napojem.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kawę od jednego wytwórcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach dostępnych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych również kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednego zbioru, gatunku i uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, dlatego że stworzyło go wiele różnych składników, np. konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Mieszanie kaw speciality z mlekiem bądź dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Etiopii oraz Brazylii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są aromaty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – smakowita co dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w hostelach czy urzędach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka i zazwyczaj zamyka się w widełkach 1-1,50 zł. Nietrudno zauważyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż podobny napój serwowany w kawiarniach na mieście lub w bufetach w biurze. niebanalne wzornictwo i przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Dzięki nim podamy koleżankom najlepszej jakości napój podczas okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy na co dzień, bez zamartwiania o ogromne koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas ekspresu.

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]