Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Szukasz części do Renault? Zobacz tu

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]