Czapraki – ochrona dla skóry konia

czapraki, czapraki dla koni

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców doskonale wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, wykonane z bawełny bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Przemyślana konstrukcja zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]