Colourpop – kosmetyki kochane przez wizażystów

Colourpop – kosmetyki kochane przez wizażystów

Dowiedz się więcej o produktach Colourpop

W sklepach kupić można niesamowita ilość różnorakich produktów służących do wizażu, jednak większość z nas jest w stanie wymienić z pamięci co najwyżej kilka najpopularniejszych producentów funkcjonujących w tej dziedzinie przemysłu. Nie jesteśmy świadomi tego, jak wiele prestiżowych, jakkolwiek niszowych marek artykułów do wizażu, takich jak na przykład Colourpop, pojawiło się już w sklepach w Polsce.

Colourpop – kosmetyki na każdą kieszeń

Firma Colourpop powstała w Los Angeles, czyli tam, gdzie kreuje się nowe trendy. Dlatego właśnie potrafi błyskawicznie znaleźć odpowiedź na każdą ich zmianę. W ten sposób może wypuścić do sprzedaży produkty, które są w danym momencie poszukiwane przez konsumentów. Głównym zamierzeniem firmy jest produkcja niezbyt kosztownych – a zarazem luksusowych – cieni do powiek o szerokim spektrum barw. Marka Colourpop wyszła bowiem z założenia, że niedopuszczalnym jest to, by na najwyższej klasy artykuły do makijażu mogły sobie pozwolić wyłącznie najzamożniejsze osoby. Colourpop czerpie inspiracje z najróżniejszych źródeł, ale także zachęca swoich klientów do dzielenia się opiniami i pomysłami o produktach. Produkty tej firmy nie są testowane na zwierzętach. Rekomendują je profesjonalne wizażystki, które chwalą głownie ich nieprawdopodobną wytrzymałość. Marka Colourpop doceniana jest również przez fanki makijażu, które poszukując oryginalnego stylu, nierzadko rezygnują z popularnych pomadek oraz pudrów.

Pomadki i cienie Colourpop – jak je kupić?

Sztandarowym produktem firmy Colourpop są cienie do powiek Super Shock. Nie jest to bowiem tradycyjny kosmetyk – ich zaletą jest to, że mają postać musu, który po dotknięciu szybko zmieniają się w puder. Tym sposobem daje się je nakładać na powieki zarówno za pomocą tradycyjnych akcesoriów, jak również palcami. Co ciekawe, można je wedle uznania mieszać, żeby otrzymać niecodzienne barwy. Innym istotnym kosmetykiem marki Colourpop jest pomadka Ultra Matte produkowana w niespotykanych kolorach. Chociaż kosmetyki wytwarzane przez Colourpop w Europie należą do niszowych, można je zamówić przez Internet.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]