Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Blachę na rąbek kupisz na www.regamet.pl/panele-dachowe/

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czemu opłaca się je kupić? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący i możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek znakomicie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz szersze uznanie. Wytrzymała oraz pięknie prezentująca się blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, trwałe oraz bardzo dobrze pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego czy minimalistycznego).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wykorzystanej technologii i solidności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką dającą ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. woda oraz promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają ponadto obniżyć wydatki związane z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08