Chrupiące pieczywo, świeże warzywa – co kupisz w delikatesach online

Chrupiące pieczywo, świeże warzywa – co kupisz w delikatesach online

Zakupy spożywcze online - ta niebywała oferta Cię zadowoli.

Nie da się uniknąć nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Bez licznych produktów da się przeżyć, jednak bez zdrowych owoców oraz warzyw jest to niemożliwe. Niestety często sytuacja zawodowa lub życiowa powoduje, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może być czynnością kłopotliwą. Wtedy ratunkiem jest opcja zamówienia zakupów z dostawą do domu.

Zakupy z dostawą do domu usługa dla rozmaitych grup konsumentów

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach pozytywnie na wzrost sprzedaży online w Polsce. W związku z bezustannie przekształcającym się rynkiem oraz potrzebami klientów, sporo biznesów stosujących dotychczas tylko tradycyjne kanały sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tym kierunku skierował się też sektor spożywczy, który zwykle rzadko umożliwiał zakupy z dostawą do zamawiającego. W tej chwili z delikatesów online korzysta mnóstwo rozmaitych grup konsumentów. To m.in. osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrobić zakupów w porach umożliwiających dostanie w markecie świeżych artykułów, opiekunowie małych dzieci, ale też osoby w starszym wieku, dla których częste wizyty nawet w pobliskim markecie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla komfortu – to niezwykła oszczędność czasu, który można przeznaczyć na sport czy też rozrywkę.

Delikatesy online – chleb z legendarnej krakowskiej piekarni

Zamawiając zakupy spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do setek zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale też wędlin, ryb oraz mięs wytwarzanych tylko przez solidnych oraz sprawdzonych polskich dostawców. Co więcej sklep sprzedaje chrupiące, polskie pieczywo wypiekane w piekarni kultowej nie tylko w dzielnicy Kazimierz. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wskazany adres w ciągu 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą przy odbiorze.

Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]