Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Chcesz zamówić bryczesy? Zobacz tutaj

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, godzin pracy i sporych wyrzeczeń, ale również odpowiednich elementów odzieży, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a przy tym nie krępować ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak dobrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z silikonu, skóry ekologicznej lub innych surowców zapewniających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które dają komfort termiczny podczas jazdy. Nie bez znaczenia są również walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]