Brokat nie jest passe! Poznaj markę Glitter Injections

Brokat nie jest passe! Poznaj markę Glitter Injections

Dowiedz się, gdzie nabyć produkty Glitter Injections

Make-up to coś znacznie więcej niż pastelowe cienie do powiek wykorzystywane wówczas, gdy malujemy się do pracy. To też makijaże wieczorowe, które mogą być dużo bardziej odważne. Z myślą o przedstawicielkach płci pięknej, które w każdej sytuacji pragną zachwycać swoją prezencją, zrodziła się firma Glitter Injections. Proponuje ona niezwykłe kosmetyki do makijażu, które z pewnością musi poznać każda kobieta lubiąca raz na jakiś czas poszaleć.

Glitter Injections – poznajmy tę markę trochę bliżej

Firma Glitter Injections została stworzona przez Jessicę Wong. Od pierwszych dni istnienia firma stawia na zachowanie doskonałej jakości oferowanych produktów. Wyróżniają się one bardzo starannie ustalonym składem, dzięki czemu przygotowany z ich użyciem make-up jest bardzo trwały. Flagowe kosmetyki marki, dzięki którym została ona zauważona na rynku, to cienie do powiek z brokatem i cienie zamknięte w specjalnej strzykawce. Pomimo dodatku brokatu rewelacyjnie trzymają się powiek, nie obsypują się oraz naprawdę błyskawicznie wysychają. Cienie te cechują się także wyjątkowo nasyconymi barwami, dzięki czemu makijaż staje się zdecydowany i bez wątpienia będzie zauważony . Pokaźny wybór kosmetyków Glitter Injections można bez problemu kupić w sklepach prowadzących sprzedaż internetową.

Kiedy można sięgać po kosmetyki Glitter Injections?

Makijaż przygotowany cieniami brokatowymi stał się wyjątkowo popularny w fotografii na potrzeby reklamy. Wykorzystuje się go również podczas sesji glamour, które nierzadko pojawiają się na łamach prasy kierowanej do kobiet. Jednak nie znaczy to, że brokat nie może być wykorzystany również przez panie na co dzień: taki błyszczący makijaż jest wszak niezastąpiony na imprezy. Jest doskonały zarówno na na Sylwestra, jak i zwykłej domówce. Za sprawą kosmetyków Glitter Injections spojrzenie zyskuje niesamowity wygląd.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]