Bosch – dobre wycieraczki samochodowe

Bosch – dobre wycieraczki samochodowe

Firma Bosch – producent wycieraczek samochodowych

Firma Bosch prosperuje na rynku znaczny okres czasu , a jej główną działalnością jest produkcja części samochodowych. Duży popyt na produkty firmy Bosch, wiąże się z zastosowaniem przez nią nowych technologii. Pióra wycieraczek to jeden z jej wytworów. Do wynalazków nowej generacji można zaliczyć: wycieraczki z napędem elektrycznym, czujnikiem deszczu, czy zastosowaniem gumy syntetycznej. Firma Bosch zajmuje się sprzedażą wielu modeli wycieraczek do aut.

Wycieraczki samochodowe AEROTWIN

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe Bosch to innowacyjny sposób czyszczenia szyb. Sprężysta i płaska szyna wyparła klasyczną konstrukcję przegubową. Największą zaletą nowych wycieraczek Bosch jest idealne przyleganie do krzywizny szyby.

Wycieraczki do auta – seria TWIN

Zamontowanie w wycieraczkach Bosch typu TWIN, Quick Clip (uniwersalnego adaptera umożliwia łatwy i szybki demontaż. wzmocnione dodatkowo sztyftami, metalowe ramię zwiększa ich trwałość i odporność. Instalacja spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch sprawia że idealnie przylegają one do szyby, także podczas bardzo szybkiej jazdy.

Zadbaj o bezpieczeństwo jazdy – kup dobre wycieraczki

Wszystkie wspomniane wcześniej cechy piór wycieraczek samochodowych firmy Bosch, mają wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort podróży. już dziś zakup dobre wycieraczki, polecanego na rynku producenta części samochodowych.