Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Sprawdź, gdzie zamówić balon na wino, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]