Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Więcej o drzwiach wewnętrznych dwuskrzydłowych

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe cechy i alternatywę produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać kilkadziesiąt lat

Drewno to naturalny surowiec, który prawidłowo konserwowany może przetrzymać w nienagannym stanie nawet kilkadziesiąt lat, a zastosowany jako element aranżacji mieszkania powoduje, iż staje się ono przytulne i bardziej intymne. Nowoczesne techniki pozwalają bardzo dobrze łączyć cechy drewna z wymaganiami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i znaczną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się właściwą izolacją cieplną i małym stopniem rozszerzalności – czyli nie deformują się. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony dowolnie wybranym kolorem, bejcą albo lakierem powoduje, iż tego typu drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach rozmaitego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, modele z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami wodnymi i sporo innych typów, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze się prezentują przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego domu

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim pokoju albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych wymiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich życzeń klienta i np. wypełnić je szybami – między innymi szkłem witrażowym, ornamentowym czy piaskowanym, co z pewnością zwiększa ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]