Prezenty świąteczne – wystarczy napisać list do Mikołaja

Prezenty świąteczne – wystarczy napisać list do Mikołaja

Figurki, samochodziki, gry komputerowe lub planszowe? A może albumy? Dobór prezentów świątecznych nie będzie prosty, zaś dorośli przed świętami powinni naprawdę się namęczyć, by kupić upominek, który w pełni zadowoli ich podopiecznych. Najwięcej trudności przysparza niewątpliwie fakt, iż prezent świąteczny musi być niespodzianką – dziecko nie może więc dowiedzieć się, jaką zabawkę otrzyma. Jak wobec tego sprawdzić, co okaże się najbardziej odpowiednim upominkiem bez odkrycia swoich zamiarów? Jak wybrać prezenty świąteczne?

Prezenty świąteczne – napisz list

Wysyłanie listów do św. Mikołaja ma barwną historię. To doskonała rozrywka dla najmłodszych, zaś dla dorosłych okazja do tego, żeby dowiedzieć się, co podarować im w święta. Dzięki temu ustrzeżemy się niemiłych niespodzianek, kiedy w kluczowym momencie dziecko jest niezbyt radosne z powodu upominku, który dostało. Szczególną frajdę podobne listy dadzą małym dzieciom, ale ich pisanie można zaproponować także tym starszym, które przestają już wierzyć w św. Mikołaja – zwłaszcza, gdy spowodujemy, że w ich mniemaniu zadośćuczynienie temu zwyczajowi będzie czymś wyjątkowym.

Napisz list i wygraj prezenty świąteczne

Możemy to osiągnąć między innymi odwiedzając stronę www.listdomikolaja.pl. Korzystając z nieskomplikowanego generatora zrobimy z maluchem interesujący, graficzny list, a potem przekażemy go na maila Mikołaja. Zabawa będzie tym atrakcyjniejsza dla dziecka, że wysyłając taki list bierzemy udział w konkursie, podczas którego codziennie mamy szansę zdobyć wspaniałe prezenty świąteczne dla naszych pociech.