Targi i wystawy samochodów w Polsce

Targi i wystawy samochodów w Polsce

W naszym kraju nie brak jest miłośników samochodów. Dowodem jest renoma wystaw samochodów, bo te skupiają za każdym razem setki uczestników. Ich tematyka jest bardzo zróżnicowana – od imprez pokazujących sportowe samochody i motocykle, poprzez ekspozycje premierowych egzemplarzy, aż po wystawy, podczas których można zobaczyć eleganckie, zabytkowe dwuślady. Inna kwestia to targi motoryzacyjne, gdyż są one doskonałą okazją do zaznajomienia się z ofertą różnych koncernów i zdobycia informacji, które ułatwią wybór nowego samochodu. Na które jednak wystawy samochodów w Polsce powinniśmy pojechać? Które propozycje są najbardziej interesujące dla fanów aut?

Wystawa samochodów Motor Show

Odbywające się w Poznaniu Motor Show to kluczowe targi samochodowe w Polsce. Wystawa samochodów organizowana jest na terenie Targów Poznańskich, a w jej czasie swoje auta pokazują takie marki jak Volkswagen, Porsche, Hyundai czy BMW. Organizowane wiosną co roku targi to najlepsza chwila do poznania ostatnich mód w świecie branży motoryzacyjnej. Należy także dodać, że na wielkopolskiej imprezie dostępny również miejsce, w którym auta dla siebie znajdą miłośnicy pojazdów ciężarowych.

Wystawa samochodów dla fanów tradycji

Natomiast krakowskie Classic Moto Show to wystawa samochodów dla wszystkich fanów wiekowych aut. Odbywa się każdego roku późnym latem i konsekwentnie przyciąga coraz więcej gości. Nic zaskakującego – opisywana wystawa samochodów to doskonały moment na to, by na własne oczy obejrzeć klasyczne egzemplarze aut z różnych krajów. Poza tym dla gości przygotowano także wiekowe motocykle z fabryk krajowych oraz ze świata. Kreatorzy wystawy samochodów historycznych pamiętali także o dzieciach – to dla nich zaplanowali wyjątkowe zabawy, w czasie których podszkolą ich jak bezpiecznie poruszać się na szosie.