Nie stać cię na oryginalne lampy do Audi? Kup zamienniki

Nie stać cię na oryginalne lampy do Audi? Kup zamienniki

Samochody Audi to dla większości miłośników motoryzacji symbol solidności oraz luksusu. Jak wszystkie auta nie będą niestety niezniszczalne, a ich właściciel po pewnym czasie będzie zmuszony usunąć pewne usterki. Podzespołem, jaki najwięcej psuje się w autach Audi są lampy – na szczęście w sklepach znajdziemy mnóstwo modeli tych podzespołów, a wśród nich są zarówno fabryczne części, jak światła innych producentów, które są jednak całkowicie zgodne z technologiami używanymi w pojazdach Audi. Które reflektory lepiej się sprawdzą?

Zamienniki fabrycznych lamp Audi

Część kierowców wybiera lampy Audi produkowane przez inne marki. Wybór podobnych elementów ma wiele mocnych stron. Przede wszystkim powinniśmy napisać o cenie, gdyż ta przy zakupie alternatywnych lamp może być aż dwa razy niższa. Zamienne lampy Audi zazwyczaj nie odbiegają jakością od podzespołów oryginalnych – o ile oczywiście posiadają wymagane do stosowania na drogach Starego Kontynentu certyfikaty. Miłośnicy tuningu aut cenią również to, że wśród nich łatwo znaleźć modele pasujące do aut Audi, jednak wyglądające całkowicie odmiennie niż oryginalnie założone lampy Audi.

Lampy Audi – oryginalne modele

Poza tym na rynku dostępne są również fabryczne lampy Audi. Ich kupno będzie niezbędne, by nie stracić prawa do reklamacji auta. Niektórzy właściciele aut skupiają się także na tym, aby ich samochody były całkowicie oryginalne – dla nich kupno oryginalnych lamp Audi to jedyne wyjście.