Jak wybrać kufry do motocykla

Jak wybrać kufry do motocykla

Więcej informacji o kufrach na motor.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – zapewne nagminnie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jednak który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne oraz stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]