Co warto wiedzieć o lampach do BMW?

Co warto wiedzieć o lampach do BMW?

Auta BMW słyną z niezawodności, jednak także i te czasem się uszkadzają. W nowszych modelach tych samochodów nierzadko przytrafia się usterka lamp – szczególnie z tyłu. Szczęśliwie jej usunięcie rzadko jest związane się z dotkliwymi wydatkami, gdyż w sklepach, oprócz oryginalnych podzespołów, dostępne są również zamienniki. Właściciele samochodów mogą również wybrać naprawę starych reflektorów, która będzie szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla posiadaczy zabytkowych modeli. Co więc wybrać, kiedy zepsują się lampy w BMW?

Lampy do BMW – regeneracja

Posiadacze zabytkowych aut z lat 60-tych oraz 70-tych najczęściej decydują się na naprawę dotychczasowych reflektorów, z uwagi na niewielką dostępność w sprzedaży pasujących reflektorów. W zabytkowych modelach gorsze świecenie może wynikać między innymi z zabrudzenia szybki czy odbłyśnika – najlepiej wtedy wyczyścić je sprężoną wodą.

Zakup nowych lamp do BMW

W nowszych modelach BMW usterki lamp nierzadko są związane z uszkodzeniem układu elektronicznego – wtedy jedynym wyjściem okaże się pomoc mechanika, gdyż nie naprawienie podobnej usterki zwykle bywa źródłem sporych trudności. Zazwyczaj zaś najmądrzej postąpimy nabywając całkiem nowe lampy do BMW. Można zdecydować się na fabryczne lampy oraz mniej kosztowne alternatywy. Drugie wyjście jest polecane szczególnie klientom z mniejszym budżetem – wydamy na nie aż dwa razy mniej niż w przypadku oryginalnych lamp. Ważne okaże się także fakt, że zamienne lampy do BMW czasem wyglądają bardziej interesująco niż fabryczne wersje – a to bez wątpienia przypadnie do gustu fanom przerabiania aut.