Poznaj rolę radców prawnych w zakresie prawa pracy

Poznaj rolę radców prawnych w zakresie prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radcy prawnego

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed sporami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem firmy, respektowanie prawa pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy charakteryzują się ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się dużym wyzwaniem.